افزونه های گوگل کروم

افزونه ، برنامه هایی هستند که به مرورگر گوگل کروم اضافه شده و شما را یاری می رسانند .

این افزونه ها با قابلیت های گوناگون امکانات جالبی را به مرورگر کروم اضافه و باعث می شود که مرور گر کروم مزایای یه مرورگر تنها را نداشته باشد و به کاربر اجازه میدهد که از امکانات بیشتری استفاده کنند .

معرفی برخی از این افزونه ها :

الکساAlexa Traffic Rank : این افزونه اطلاعات یک سایت از نظر تعداد بازدید در یک کشور و در جهان را نمایش میدهد . همچنین تعداد سایت هایی که سایت مورد نظر را لینک کرده اند و میزان سرعت سایت و اطلاعات دیگری که با کلیک بر روی این افزونه میتوانید به سایت خود الکسا رفته و اطلاعات بیشتر را در مورد سایت مورد نظر بدست بیاورید . در شکل افزونه مورد نظر را مشاهده میکنید که در گوشه گوگل کروم اضافه شده است .

با این افزونه از میزان اعتبار و استقبال از سایت ها مطلع میشوید .

 

 
.google-translate-logoGoogle Translate : اگر برای ترجمه متن های مختلف با مشکل روبرو هستید این افزونه به شما کمک میکند تا به راحتی بتوانید متن خود را ترجمه بکنید . البته شایان ذکر است که ترجمه مورد نظر صددرصد صحیح نیست اما شما را میتوانید در درک بهتر جمله یاری نماید .

البته این افزونه در سایت خود با امکانات بیشتر موجود است اما زمانی که شما این افزونه را نصب میکنید با راست کلیک بر روی متن مورد نظر میتوانید بدون واسط متن های انتخاب شده به راحتی ترجمه خواهد شد .

 

 

افزونه آب و هواWeather : با نصب این افزونه همیشه از وضعیت آب و هوای منطقه خود در کوتاه ترین زمان مطلع شوید .

شما کافی است فقط برای اولین بار منطقه خود را وارد نمایید تا در زمان های بعدی از آب و هوای منطقه خود در زمانهای مختلف مطلع شوید .

 

 

 

افزونه های بیشماری موجود است که در این مقاله مجال معرفی همه موجود نیست . برای چگونگی رفتن و نصب افزونه های گوگل کروم به مقاله نصب افزونه برای گوگل کروم مراجعه کنید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 18 =