جانی ایو مدیر بخش طراحی اپل میگوید ایفونxنتیجه ۵سال شکست اپل است

اپل بعد از سال ها یک مدل ایفون با طراحی  متفاوت به نام ایفونxعرضه کرده است جانی ایو مدیر بخش طراحی اپل میگوید  طراحی این گوشی ۵ سال زمان برده است ایو در کنفرانس نیویورکر اعتراف کرد طراحی فعلی ایفونxحاصل ۵ سال شکست پی درپی شرکت اپل است در ایفونxکلید هوم حذف شده و شاهد یک طراحی لبه به لبه هستیم  همچنین از دوربین دوگانه پشتی استفاده و در حاشیه ی بالای گوشی چندین سنسور و حسگر جدید نصب شده است.

ایو بیشتر توضیح میدهد منظورم این است ک اسمارت فونی ک چند هفته پیش معرفی شد ایفون xاز فناوری استفاده میکند ک ما ۵سال روی ان کار کردیم ما به نمونه های به ندازه کافی خوبی هم در این مدت رسیده ایم .

اثر انگشت آیفون

احتمالا منظور ایو این است ک در این مدت ۵سال توانسته اند طراحی یا سیستم تشخیص چهره face id را طراحی کنند ولی کلیت کار راضی کننده نبوده است.

ایو در ادامه صحبت هایش به این موضوع اشاره میکند و میگوید برایش قابل درک است که کاربران منتظر یک طراحی متفاوت بوده اند اما در ۹۹درصد اوقات  چیزی ک ساخته شده بود به درستی کار نمیکرد .   بارها چرخه ایفون جدید به بن بست خورده است و دوباره یک تعریف جدید ارایه و مشغول به کار شدند.

این حرف ایو به معنی این است که در هنگام معرفی و استفاده از ایفون۵اس و شادمانی کاربران از حسگر اثر انگشت بخش طراحی اپل در حال طراحی کوشی بدون اثر انگشت یا کلید هوم بوده است.    با این حال ایو فرایند طراحی ایفون xرا فوق العاده و لذت بخش توصیف می کند و میگوید انچه مشتاقانه در خاطر میماند محصولات نیستند بلکه فرایند ساخت ان است.

ایو درباره نظر مردم ایفون xحرفی نزد و گفت بیشتر ترجیح میدهد روی کار کنونی خود تمرکز داشته باشد شکست های ایفونxاهم اجتناب ناپذیر و بخشی از روند طراحی میداند و ان را به خاطر تنبلی یا خود راضی بودن خودش و تیمش نمیداند .

طراحی معروف و مشهور اپل که غالب محصولات شگفت انگیز این شرکت حاصل تفکرات و نگرش های مثبت او است . در عوض گفت فرصت های زیادی پیرامون نمایشگرها وجود دارد.

اگه تراشه هاس سیلیکونی کمی کوچک تر و کار امد تر شوند قدرت محاسباتی بیشتری هم داشه باشد کار های فوق العاده ای انجام شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × پنج =