تبلیغات به روش تراکت

تراکت های سیاه و سفید :

در این نوع از تراکت متن به صورت متن کامل سیاه رنگ و در برگه های سفید و رنگی چاپ می شود . این نوع تراکت ارزان قیمتمی باشد . البته شایان ذکر است که تبلیغ در این روش به خاطر ارزان بودن در دستور کار تبلیغات اکثر مدیران قرار دارد . برای همین ممکن است تراکت شما خوب دیده نشود .

تراکت تک رنگ با کاغذ های رنگی :

تراکت های رنگی :

در این نوع تراکت متن ها و تصاویر با توجه به استفاده از رنگ بیشتر از نوع تک رنگ آن دیده می شود و بازخورد بهتری دارد اما از نظر هزینه ای برای مدیران هزینه بیشتری از تراکت تک رنگ دارد . و در صورت بالا بودن چاپ هزینه تمام شده آن چندین برابر خواهد شد . البته با توجه به زیاد شدن کسانی که بخاطر ارزان بودن تراکت تک رنگ به خاطر بیشتر دیده شدن به تراکت های رنگی رو می آورند رو به افزایش است . همین امر سبب می شود که این نوع شیوه تبلیغات نیز دچار همان مشکل تراکت تک رنگ باشد .

تراکت شماره دارتراکت هایی با قابلیت جدا کردن شماره : در این شیوه تراکت متن مورد نظر در قسمت بالا صفحه نوشته شده و برای اینکه عابران بتوانند فقط شماره تماس را از روی تراکت بردارند قسمتی از انتهای تراکت را طوری طراحی میکنند که عابر بتواند به سادگی فقط شماره تماس را بردارد تا در صورت نداشتن وسیله ای برای یادداشت شماره تماس دچار مشکل نشود و به سادگی بتواند شماره را جدا کرده و به همراه خود ببرد . این روش بعد از اینکه مشاهده شد اغلب کسانی که قصد داشتند به آگهی مراجعه کنند و یا شماره تماس را فراموش کرده اند و یا اصل آگهی را در اختیار نداشتند .

 

 

مزایای تبلیغات با تراکت :

ارزان تمام شدن هزینه تبلیغات

اثر گذاری مناسب به صورت متنی

معایب تراکت

معایب تبلیغات با تراکت :ریختن تراکت در کف خیابان

عمر کوتاه کاغذ

زیر دست و افتادن

روش نادرست توزیع و هدر رفتن اثر آن

 

وقتی تبلیغات رو میچسبونید کف پیاده‌رو و فکرمی‌کنید مرزهای خلاقیت تو تبلیغات رو جابجا کردین، آخرش این بنده‌های خدا مجبورن با کاردک جمعش کنن

 

2 پاسخ به "تبلیغات به روش تراکت"

  1. منوچهراسفندیاری

    درود.من تو کار اجاره ویلا به مسافران هستم .وتو هفته اکثر ا خالی چگونه میتوانم از امکانات شما استفاده کنم.واین مشکلم حل شود.

    • admin

      هنوز تراکت یکی از شیوه های تبلیغاتی است که مورد استفاده قرار میگیرد و هنوز برای کسب و کار ها میتواند مفید واقع بشود . البته شما اگر به دنبال راهکار جدیدی هستید باید از شیوه های متفاوت تبلیغاتی استفاده بکنید . روش پیشنهاد ما برای کسب و کار شما استفاده از بنر های تبلیغاتی در سایت هایی با بازدید روزانه قابل توجه و تبلیغ در سایت هایی با عنوانهای مسافرتی و تور های مسافرتی و حتی برخی از سایت ها و شبکه های اجتماعی . در صورت تمایل با مشاوره بیشتر و استفاده از خدمات میتوانید با ارسال پیام در قسمت تماس با ما جهت مشاوره بیشتر هماهنگ بفرمایید .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =